Nalçacı Group Şirketi'nin bünyesinde  2013 yılında kurulan Taraklı Tur Turizm Seyahat Firması, Sakarya’da yaklaşık 10 yıldır Jolly Tur tek yetkili acentesi olarak hizmet vermektedir. Ada Hayat Projesi nedeniyle Jolly Tur Serdivan’da yeni yerine taşındı. 

jolly_tur_serdivanda_hizmete_basladi (2)
Bölge halkına, geniş ürün yelpazesiyle her bütçeye uygun münferit ve kurumsal seyahat planlarına danışmanlık hizmeti veren firma sahibi ve aynı zamanda Sakarya Büyük Belediyesi Şehir Meclis üyesi ve Taraklı Belediye Başkan Vekili Faruk Nalçacı, “10 yılı aşkın süredir turizm sektöründe Sakaryalılara en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz, %100 müşteri memnuniyeti misyonumuz ile Jolly Tur olarak yurtiçi, yurtdışı bütün seyahat taleplerine cevap verebiliyoruz. Turkish Airlines ve Pegasus acenteliğide bulunan işletmemizde tüm havayollarının biletleri, otobüs biletleri, kültür turları, yurtdışı turları, Rent a car, transfer, otel, bungalov ve villa rezervasyonlarının yanısıra kurumsal şirketlere fuar, toplantı, piknik, etkinlik organizasyonlarında  partnerlik ediyoruz. Serdivan’a taşınan acentemize tüm Sakaryalı misafirlerimizi bekleriz.” ifadelerini kullandı.

jolly_tur_serdivanda_hizmete_basladi (3)
Görkemli açılışa AK Parti Milletvekili Murat Kaya, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismaoğlu, Geyve Kaymakamı Murat Güven, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, MHP il teşkilat başkanı Ömür Açba, SUBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Oğuz Türkay, İnönü Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Yıldız, Jolly Tur Genel Müdürü Kaan Süer ve ekibi, MHP Milletvekili adayları Ahmet Ziya Akar, Hüseyin Ekşi, Sezer Şengöz, MHP Taraklı İlçe Başkanı Halim Cingöz, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, MHP Büyükşehir Grup Başkanı Erbay Kayatürk, MHP Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet İr, MHP Büyükşehir Meclis Üyesi Ahmet Öztürk Hacıeyüpuğlu, MHP Büyükşehir Meclis Üyesi Ercüment Berber, AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Hasan Çetinkaya, AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Levent Tunç, AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Recep Yeşilmemişoğlu, MHP Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Sema Barlin, MHP İl ve İlçe Yöneticileri, Sakarya Ülkü Ocakları İl ve İlçe Yöneticileri, Taraklı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Çelik, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çubukçu, TÜMSİAD Sakarya Bölge Başkanı Rıza Bora ve üyeleri, Sakarya Semerkant Vakfı Başkanı Erdinç Bora ve yöneticileri, Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fatih Kıcır ve dernek üyeleri, Sakarya Kuyumcular Derneği Başkanı Serkan Serbes, Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, çok sayıda iş insanı ve vatandaş katıldı.

jolly_tur_serdivanda_hizmete_basladi (1)