İNANCIM TAMDIR!

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, geçtiğimiz gün geçtiğimiz gün işleri nedeniyle partisinden görevinden istifa etmişti. Akgün'ün istifasının ardından da İl Teşkilat Başkanı Gökhan Kaçar da istifa etti. Sosyal medya hesabından istifasını duyuran Kaçar,  Akgün ile yola başladığını ve Akgün ile bırakmasını doğru olduğunu belirterek, "Atanacak olan bir sonraki yönetimde görev almayacağımı belirterek görevimden ayrılıyorum. Sakarya’da İYİ Parti ve teşkilatlarını en iyi şekilde yönetecek olan bir sonraki İl Başkanımıza ve Yönetimine olan inancım tamdır. Şimdiden hepsine başarılar diler ve her zaman partimizin hizmetinde olacağımı belirtirim" dedi.

İşte Gökhan Kaçar'ın istifa açıklaması;

"Genel Başkanım Sn.  Meral Akşener ile birlikte 2017 yılında çıktığımız bu kutlu yolda memleket ve millet için hiç bir menfaat beklemeden hizmet etmeye çalıştık.

2017 yılında Akyazı Kurucu İlçe Yönetimi ile başlayan bu mücadelemiz, daha sonra İl Yönetim Kurulu üyeliği, Sakarya İl Genel Sekreterliği ve 8 Ocak 2023 tarihi itibari ile İYİ Parti Sakarya İl Teşkilat Başkanlığı görevleri ile sürdü.

Bu onurlu makamlarda bulunduğum zaman zarfı içerisinde gereken her şeyi evimizden, ailemizden ve işimizden eksik ederek partimizden eksik etmedik.

82 yaşındaki Karamollaoğlu baston kullanmaya başladı 82 yaşındaki Karamollaoğlu baston kullanmaya başladı

Gece gündüz demeden üstümüze düşenin en iyisini yapmak adına var gücümüz ile çalıştık.

8 Ocak kongresinde delegelerin iradesi ile göreve birlikte geldiğimiz İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün’ün işleri dolayısı ile görevden ayrılmak zorunda kalması beni de bir tercih yapma noktasına koymuş bulunmaktadır.

Bu kutlu yola birlikte başlamamızın doğruluğuna inancımın tam olduğu gibi, birlikte bırakmamızın da doğru olacağına inanarak, atanacak olan bir sonraki yönetimde görev almayacağımı belirterek görevimden ayrılıyorum. Sakarya’da İYİ Parti ve teşkilatlarını en iyi şekilde yönetecek olan bir sonraki İl Başkanımıza ve Yönetimine olan inancım tamdır.

Şimdiden hepsine başarılar diler ve her zaman partimizin hizmetinde olacağımı belirtirim. 7 Yıllık süreç içerisinde Genel Başkanım Sn. Meral Akşener başta olmak üzere her zaman yanımızda olan değerli Vekilim Sn. Ümit Dikbayır'a, İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün'e, İl Yöneticilerimize, İlçe Başkanlarımıza, Gençlik Teşkilatımıza, İlçe Yöneticilerimize, Belediye Meclis üyelerimize partimizin kıymetli üyelerine ve Sakaryalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

Saygılarımla

Gökhan Kaçar"