"AKŞENER GİBİ YILMADAN ÇALIŞACAĞIZ"
Kongrede konuşma yapan Safa Gürsoy, “İyi Parti kurulurken karşımıza birçok zorluk ve dayatmalar çıktı. Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'e olmak üzere iyiler hareketine inananların halkla buluşmasını engellemek için ellerinden geleni artlarına koymadılar. Bu engellemelere rağmen başaramadılar. Sayın Genel Başkanımız partisinin odasında hiç oturmadı, milletimizin dertlerini gittiği her yerde dinledi ve çözüm yollarını anlattı. Şimdi bizlere düşen görev Sakarya İyi Parti İl Başkanlığımız ve diğer ilçe başkanlıklarımız ile uyumlu çalışarak önce Erenler’de daha sonra Sakarya'da partimizi birinci konuma taşımaktır. Bir partiyi iktidara taşıyan gönüllerdeki adanmışlıktır. Bu nedenle yeni yönetimdeki arkadaşlarımla tıpkı Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener gibi yılmadan çalışacağız” dedi.

SAFA GÜRSOY2
TEŞEKKÜR
İyi Parti Erenler İlçe Başkanı seçilen Safa Gürsoy kongreden sonra, “Düzenlemiş olduğumuz kongremize katılım gösteren İyi Parti Sakarya İl Başkanımız Sayın Selçuk Kılıçaslan'a ve yönetimine, tüm ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, yaklaşan seçim ve ülke genelindeki kongrelerimiz ile ilgili çalışma yürüttüğü için aramızda bulunamayan ama yokluğunu hissettirmeyen Sakarya Milletvekilimiz İyi Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ümit Dikbayır'a, STK temsilcilerine, Sakarya ve Erenler'de teşkilatı bulunup kongremize katılım sağlayan diğer parti başkan ve yöneticilerine, kongremize katılım sağlayan tüm dava arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

SAFA GÜRSOY4
HALK İLE ARADAKİ KÖPRÜ
Son olarak Safa Gürsoy sözlerini, kongreye katılan ve çeşitli nedenlerden dolayı katılamayan bütün yerel basın mensuplarına da Erenler'i, Sakarya'yı daha iyi yerlere taşımanın sadece siyasilerin çabaları ile değil halk ile aralarında köprü oluşturan basın mensuplarının da katkılarıyla gerçekleşebileceğini söyleyerek Sakarya'da görevini yapan yapmaya çalışan tüm basın mensuplarına da teşekkür ederek tamamladı.

SAFA GÜRSOY1

SAFA GÜRSOY3