MAZBATASINI ALDI
Mazbatasını teslim alan İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Safa Gürsoy ayağının tozuyla İYİ Parti Erenler İlçe yöneticileriyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yönetim kurulunda yer alan partililere kongre sürecindeki çalışmalarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür eden Başkan Safa Gürsoy, bazı yerel basın kuruluşlarında yazılanın aksine yeni yönetimde eski yönetimde yer alan bir çok kişinin yer alması dikkat çekti.

BBP yönetimi topluca istifa etti BBP yönetimi topluca istifa etti

SAFA GÜRSOY TOPLANTI 2
BASIN İLE İÇ İÇE
İlçe başkanı Safa Gürsoy bu konuya da dikkat çekerek, kongreden sonra yaptığı açıklamada olduğu gibi basın ile siyasi partilerin iç içe olmasi gerektiğini, basının vatandaş ile siyasiler arasında bir köprü olduğunu yanlış bilgilendirmelerin vatandaşı da yanlış yönlendirebileceğini, böyle bir durumla karşılaşmamak için yerel ve ulusal basın mensuplarına istedikleri zaman istedikleri her konuda kendi özgün sorularına cevap verebileceklerini söyledi.

SAFA GÜRSOY TOPLANTI
DAHA İYİ BİR ERENLER
Daha iyi bir Erenler için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söyleyen Başkan Safa Gürsoy, Erenler'i feraha kavuşturacak projeleri çok yakın bir zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını da aktardı.