Bir hafta süreyle göl manzaralı ilçenin gözde oteli Cabir Deluxe Otel’de misafir edilen konuk eğitimciler ve öğrenciler Sapanca’nın tarihi, turistik ve doğal güzelliklerini görme fırsatı buldular.

italyan öğrenciler sakaryada (6)

Erasmus proje hareketliliği için geldikleri şehrimizde İl Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere Sapanca Kaymakamlığı, Sapanca Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden misafir öğrenci ve öğretmenler, Sapanca Lokman Hekim MTAL’deki proje çalışmalarından artan zamanlarda Sapanca’nın en güzel köşelerinde ağırlandılar.

italyan öğrenciler sakaryada (3)

İtalya’nın Sicilya Bölgesindeki Riesi şehrinden gelen yabancı konuklarla yakından ilgilenen proje ortağı Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Müdürü Zafer Levent Soyhan İtalyan öğrenci ve öğretmenlerin Sapanca’daki misafirliklerinde yakın ilgi gösteren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.

italyan öğrenciler sakaryada (11)

Erasmus+ Vet 201 “The History of Legendary Dishes” adlı proje kapsamında İtalya’dan ilimize gelen I.I.S.S Carlo Maria Carafa Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenleri Türk misafirperverliğine çok teşekkür ettiler.

italyan öğrenciler sakaryada (14)italyan öğrenciler sakaryada (13)italyan öğrenciler sakaryada (9)