BÜYÜK FEDAKARLIK

SAÜ İşletme Fakültesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 23 Haziran 2023 Cuma günü SAÜ Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Törene, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özer Köseoğlu, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cahit Ungan, İşletme Fakültesi Danışma Kurulu Üyeleri, akademik ve idari personeller, öğrenciler ve aileleri katıldı.İşletme Fakültesi öğrencilerinin kortej yürüyüşü ile başlayan törenin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törenin açılış konuşmasını yapan SAÜ İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Cahit Ungan, öğrencilerin ailelerine seslenerek, “Öğrencilerin bugüne gelmesinde sizlerin büyük fedakarlıkları yatmaktadır. Sizleri tüm kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Isletme Fakultesi Mezuniyet4

BAŞARILAR

Prof. Dr. Ungan, konuşmasının devamında öğrencilere seslenerek, “Uzun bir maraton sonunda eğitimlerinizi tamamlayarak bugün ülkemizin en güçlü kurumlarından biri olan Sakarya Üniversitesi’nden mezun olmanın gururunu yaşıyorsunuz.  Türkiye’nin en güzel kampüslerinden birinden eğitim aldınız. Başarılarınızın sonraki mezunlarımız için referans olacağını unutmayınız. Kazandığınız vizyon ve değerlerle çalışma yaşamınızda önemli başarılar elde edeceksiniz. Sizlerin başarısı Sakarya Üniversitesini daha da yüceltecek ve bizleri gururlandıracaktır. Aramızdaki iletişimin bir yönü sizlere destek olmayı sürdürmekten diğer yönü sizlerden gelecek geri dönüşlerle fakültemizi ve eğitim anlayışımızı daha da geliştirmektir. Hepinize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Isletme Fakultesi Mezuniyet3

MEZUNİYET BELGELERİ VERİLDİ

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı İşletme Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisi Kazım Ahmet Mert fakülte birincisi, Zehra Beşer fakülte ikincisi ve Furkan Aran fakülte üçüncüsü oldu.İşletme Fakültesi birincisi Ebru Nur Bahçeci’ye mezuniyet belgesi SAÜ Rektörü Prof. Dr. Hamza Al tarafından takdim edildi. Fakülte ve bölümlerde dereceye giren öğrencilere mezuniyet belgeleri protokol ve akademisyenler tarafından verildi. Fakülte birincisi Kazım Ahmet Mert, mezunlar adına birer konuşma yaptı. Tören, öğrencilerin keplerini havaya atmaları ile sona erdi.

Isletme Fakultesi Mezuniyet2Isletme Fakultesi Mezuniyet1