Gönüllülük Projesi kapsamında okulda öğrencilere yönelik program yapıldı. Mutluluk ve duygu yüklü anların yaşandığı programda minik yürekler, Ebru sanatını yakından tanıdı, yüz boyama ve çeşitli etkinliklerle unutulmaz bir gün geçirmeleri sağlandı.

isitan_mutluluk2
Ferizli Bakırlı İlkokulu Müdürü Mehmet Aykut Bozkurt yapılan etkinlik ve gönüllülük hareketinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Rahime Sultan Yurt Müdürlüğüne teşekkür etti.

isitan_mutluluk3
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ise, “Müdürlüğümüze bağlı yurtlarda kalan gençlerimiz için, okullarının yanı sıra sosyal ve kişisel becerilerini arttırmak amaçlı kurslar açmaktayız. Bu kurslarımız arasında el sanatları kursumuz da var. Kız öğrencilerimizin kurslar süresince ördükleri kışlık giysileri daha önce tespit ettiğimiz köy okullarına ulaştırmaktayız. Bu anlamda desteği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. 

isitan_mutluluk6
Etkinlik sonunda ise, Rahime Yurt Müdürlüğü personeli ve yurt öğrencilerinin Isıtan Eller Projesi kapsamında el ele vererek ördükleri atkı ve berelerden oluşan hediye paketleri, Ferizli Bakırlı ilkokulu 1. Sınıfta  okuyan 26 öğrenciye, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç tarafından verildi.

isitan_mutluluk4

isitan_mutluluk5

isitan_mutluluk7