AK Parti İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısı AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında bu kez Geyve'de gerçekleştirildi. İlçe başkanlarının katılım göstererek gündemdeki çalışmaların ele alındığı toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya da katıldı. Toplantıda birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

F1d6SyCXwAA-bYZ

Toplantı hakkında konuşan başkan Yunus Tever, "İlçe Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı, Geyve İlçemizde Yürütme Kurulu Üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Teşkilat saha programlarımızı ve gündemdeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim, toplantımız hayırlara vesile olsun" dedi.

F1d6Sx3XsAADRgr

Başkan Tever, toplantıya katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya'ya da teşekkür ederek, "Ayrıca toplantımıza katılım sağlayan Milletvekilimiz Sayın Murat Kaya’ya ve Geyve Belediye Başkanımız Metin Atalay’a katkı ve paylaşımları için çok teşekkür ediyoruz. Biz birlikte çok büyük bir aileyiz” diye belirtti.

F1d2O5OX0AAp44I

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya da, "AK Parti Sakarya İl Başkanımız Sayın Yunus Tever, İl Başkan Yardımcılarımız ve İlçe Başkanlarımızın katılımları ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısında değerli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" ifadelerine yer verdi.

Aytaç Gündönüm; sahaya indi Aytaç Gündönüm; sahaya indi

F1d6SyKXwAAAueRF1d6SyHWcAIL39O