AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Süper Lig yolunda Play-Off Final müsabakasına çıkacak olan Sakaryaspor için mesaj yayımladı. İl Başkanı Yunus Tever mesajında yeşil siyah armalı Sakaryaspor’a güvendiklerini ifade etti. 

Tever Bu Sene Inananlar Kazanacak (3)
"SON 90 DAKİKA"
İl Başkanı Yunus Tever mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Şehrimizin değeri, markası Sakaryaspor’umuz 30 Mayıs Perşembe günü Yeni Adana Stadyumu’nda çok önemli bir maça çıkıyor. Bodrumspor karşısında Sakaryaspor’umuza başarılar diliyorum. Yıllardır hasretini yaşadığımız Süper Lig için artık son 90 dakika. Bizler Kulüp Başkanımıza, Yönetimimize, Teknik Ekibimize ve Futbolcularımıza güveniyoruz. İnanıyoruz ki bu sene inananlar kazanacak!”

Tever Bu Sene Inananlar Kazanacak (4)
"YENİ BİR BAŞARI EKLENECEK"
Başkan Tever son olarak, “Sakaryaspor’umuz tarihinde çok önemli maçlara çıkmış ve önemli başarılara imza atmıştır. İnşallah Perşembe günü Adana’da Bodrumspor’u da yenerek başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğiz. Bu vesile ile zaferleri ruhunda taşıyan şanlı Sakaryaspor uğruna, Adana’ya ‘Göç’ başlatacak olan binlerce kıymetli taraftarımıza şimdiden hayırlı yolculuklar diliyorum. Rabb’im her birimize hayırlısı ile gidip Şampiyonluk Kupası ile Sakarya’mıza dönmeyi nasip eylesin. Bu şehir bu ligi çok özledi, bu şehir o kupayı hasretle bekliyor. İnşallah Adana’dan zaferle döneceğiz” ifadelerini kullandı.

Toprak Razgatlıoğlu İtalya’da zirvede Toprak Razgatlıoğlu İtalya’da zirvede

Tever Bu Sene Inananlar Kazanacak (2)

Editör: Tuğrul Gümüşel