YOĞUN KATILIM
SAÜ Hukuk Fakültesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 25 Temmuz Salı günü SAÜ Stadyumunda gerçekleştirildi.

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (2)
Törene, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Al, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, Sakarya Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, Rektör Yardımcısı Özer Köseoğlu, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şafak Narbay, SAÜ Genel Sekreteri Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Altınsoy, akademik ve idari personeller, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (8)
DİPLOMA YEMİNİ
Törende kortej yürüyüşünün ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törenin açılış konuşmasını yapan SAÜ Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şafak Narbay, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız ve 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan depremde birinci sınıf öğrencisi hayatını Ezgi Yılmaz’ı kaybettiklerini belirterek, depremde hayatını kaybedenlere rahmet, sevenlerine başsağlığı diledi.

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (7)
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Hukuk Fakültesi birincisi Eda Arslan, fakülte ikincisi Hava Koyunbakan ve fakülte üçüncüsü Zeynep Betül Çetin oldu. Fakülte birincisi Eda Arslan mezunlar adına bir konuşma yaptı. Diploma yemininin ardından protokol ve akademisyenler tarafından mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (6)
Tören, öğrencilerin keplerini fırlatması ile sona erdi.

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (5)

SUBÜ tam akreditasyon yolunda! SUBÜ tam akreditasyon yolunda!

Hukuk Fakültesi Mezuniyet (3)