KATILIM YOĞUN OLDU
Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Hendek Kaymakamlığı tarafından resmi bayramlaşma programı düzenlendi. Düzenlenen programa Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Cumhuriyet Başsavcısı vekili Balaban Murat Yalçın, Hendek İlçe Emniyet Müdürü Mesut Eyigün, Hendek İlçe Jandarma Komutanı vekili Teğmen Hüseyin Akbaba, Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Başkanı Samet Kenar, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri, Bürokratlar, Dernek ve Vakıf Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Hedekte Protokol Bayramlasti (2)
TEK TEK DOLAŞTILAR
İlk olarak İlçe Müftülüğünden düzenlenen törenin ardından protokol üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan güvenlik güçleriyle bayramlaştı. Daha sonra Melek Nişancı Huzurevi'nde yaşlılar ziyaret edilerek ardından Hendek Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastalar, yakınları ve sağlık çalışanları ziyaret edilerek bayramları kutlandı.

Sakarya'daki araç sayısı belli oldu Sakarya'daki araç sayısı belli oldu

Hedekte Protokol Bayramlasti (1)
Protokol bayramlaşması töreni sonrası Tüm Hendek Muhtarlar Derneğinde muhtarlarla bir araya gelen Başkan İrfan Püsküllü'ye Büyük Birlik Partisi Hendek İlçe Başkanı Samet Kenar ve Meclis Üyeleri eşlik etti.

MUHTARLAR DERNEĞİNE ZİYARET
Yeni ve önceki dönem muhtarlarla bir araya gelen Başkan İrfan Püsküllü muhtarların tek tek bayramını kutladı. Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen Başkan İrfan Püsküllü yaptığı konuşmada, “Hem bayramlaşmak hem de bundan sonra yapılacak iş birliklerimizle ilgili bir değerlendirme yapalım istedik. Mahallelerdeki öncelikli çözüm ortaklarımız sizlersiniz. Bundan sonraki süreçte de iş birliklerimiz daha güçlü bir şekilde devam edecek. Hendek’i daha da ileriye taşımak adına her ay siz değerli muhtarlarımızla bir araya gelerek toplantılar yapmayı planlıyoruz. Çok güzel bir dönem olacak. Her mahallesiyle, her sokağıyla Hendek’i daha yaşanabilir hale gelmesi adına çalışacağız. 5 yıllık bir süre içerisinde çok çalışacağız, bu çalışmalarımızda hep beraber olacağız. Hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum. Allah birlikte nice bayramlarda buluşmayı nasip etsin” dedi.

Hedekte Protokol Bayramlasti (3)