"SANDIKTA SONUNA KADAR KORUYACAĞIZ"
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Seçim Eğitimi’ne katılmalarıyla ilgili şu açıklamada bulundu; “Yalova da Partimizin Genel Merkez, Seçim İşleri Başkanlığınca koordine edilen “Seçim Eğitimine”, İl yöneticilerimiz, İl ve ilçe yönetiminde görev yapan Seçim İşleri Başkanları, İlçe Başkanlarımız ve teşkilatımızdaki Avukat arkadaşlarımız ile birlikte katıldık. Seçim Eğitimi, Yalova İlçe Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetiminin ev sahipliğinde, Yalova da başarılı bir organizasyonla gerçekleşti. DEVA Partisi olarak seçim güvenliği çok önemsediğimiz bir konu. Halkın iradesini sandıkta sonuna kadar koruyacağız.” 

6 DEVA Teşkilatlarına Seçim Hukukunun Temel İlkeleri Eğitimini Sürdürüyor
"HER OYUN GÜVENCESİ OLACAĞIZ"
Mehmet Erdoğan açıklamasında; “Vatandaşımızın her oyuna sahip çıkacağız. Vatandaşlarımız rahat olsun. Seçim öncesi yapılacak çalışmalar ve seçimin güvenliği konularını kapsayan DEVA Partimizin Seçim Eğitimiyle ilgili çalışmalarımızı, tüm hızıyla Sakarya’da gerçekleştireceğiz. Vatandaşlarımızın verdikleri her oy‘un güvencesi biz olacağız. Müşahitlerimizle her sandıkta yapılabilecek her hataya karşı DEVA görevde olacak. Seçim startı alınmadan başlayan bu eğitimler hem baskın seçime hazır olmak, hem de seçim güvenliğine verdiğimiz önemin göstergesidir. ‘İYİ EĞİTİM, İYİ YÖNETİM’ ve Liyakat ile Sakarya’da güvenin adresi olacağız” dedi.  

4 İdris Şahin- Seçim Güvenliğine Dikkat Çekti
"SEÇİM GÜVENLİĞİNİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ"
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve parti il yöneticileri ile İlçe Başkanları ve Seçim İşleri Başkanları’nın da katıldığı, Seçim Eğitimi’nin açılış konuşmasını yapan, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Seçim işleri Başkanı ve Parti Sözcüsü Av. İdris Şahin, seçim sürecinde yapılacaklar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Şahin, bu görevi üstlenen tüm kişilerin ülkenin geleceğini etkileyecek seçim organizasyonunda çok önemli bir sorumluluğu gerçekleştireceğini vurguladı. İdris Şahin, “Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın da üstüne basa basa belirttiği gibi ‘’İyi Eğitim, İyi Yönetim”, biz de iyi eğitim için buradayız. İlk ateşi İzmir’den yaktık ve bölgesel eğitimlerimiz bölge bölge, il il artarak devam edecek. Vatandaşın Her Oyu Namusumuzdur! Bu eğitimleri ve seçim güvenliğini çok önemsiyoruz. Seçim eğitimi toplantımıza iştirak eden ve bu eğitimi teşkilatlarına taşıyacak olan İl-İlçe başkanlarımıza ve ilçe seçim işleri başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

3 DEVA nın Seçim Hukuku Eğitimi Başarı İle Tamamlandı

2 DEVA Genel Bşk Yrd İdris Şahin Açılış Konuşması

1 DEVA Sakarya Teşkilatı Seçim Konulu Eğitimde