Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan,  merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde büyük yıkıma sebep olan depremin ardından Akyazı’ya gelen aileleri ziyaret etti. İlçeye gelen tüm depremzede aileleri evlerinde ziyaret edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Türk milleti olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Asrın felaketini yaşadığımız bugünleri birlik ve beraberliğimizle aşacağız inşallah. Yaşanan depremin ardından birçok depremzedemizi Akyazı’mızda misafir ediyoruz. Ailelerimize ziyaretler gerçekleştirerek geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve ihtiyaçlarını tespit ediyoruz” dedi.

Başkan Akdardağan: “Esnaf prim farkı düzenlemesi istiyor” Başkan Akdardağan: “Esnaf prim farkı düzenlemesi istiyor”

7-132

Akyazı Belediyesi olarak depremzedelerin her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Başkan Soykan, “ Biz depremi ve onların içerisinde bulundukları durumu çok iyi anlayan bir toplumuz. İlk günden itibaren yardım kampanyasına verdikleri destekle Akyazılı hemşerilerimiz bu farkındalığı gösterdiler. Şimdi de depremzedelerimize evlerini açarak bu birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyorlar. Türk milleti en zor zamanları birbirimize kenetlenerek atlatmış bir millet. Yine tüm zorlukları bir ve beraber olarak atlatacağız” diye konuştu.

4-304

Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Cumhuriyet ve Kuzuluk Mahallelerimizin ardından diğer mahallelerimizdeki misafirlerimizi de ziyaret etmeye devam edeceğiz. Yardımlaşmanın, birlikteliğin, millet olmanın bilinciyle güzel günlere tekrardan kavuşacağız inşallah. Depremzedelerimize evlerini açan ve yardım kampanyamıza büyük destek veren bütün Akyazı halkına teşekkür ediyorum. Böyle bir topluluğun belediye başkanı olduğum için de gurur duyuyorum” şeklinde konuştu.

2-4331-590