DAHA VERİMLİ

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak,  sporu toplum içinde alışkanlık haline getirebilmek, öncelikle çocuk ve gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek, sporu sevdirmek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak, küçük yaşlarda gençlere spor kültürünü yerleştirmek ve çocukların yaz aylarında vakitlerini daha verimli geçirmeleri amacıyla GSB Spor Okulları 5-18 yaş aralığındaki tüm gençlere kapılarını açıyor.

YIL BOYUNCA

Her yıl binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GSB Spor Okullarında kayıtlar, Olimpik Yüzme Havuzu ve Serdivan Spor Salonunda ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüklerince alınacaktır. 5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği GSB Spor Okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek.Ücretsiz GSB Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte belirlenen kayıt noktalarında formlarını doldurularak, teslim edebilecekler. Kurslar yıl boyunca devam edecektir.

Son Başvuru : 23 Haziran 2023
BRANŞLAR

GSB SPOR OKULLARI  (5-18 YAŞ ARASI)

Atıcılık,Boks,Hentbol,Kickboks,Taekwondo,Yüzme,Atletizm,Cimanstik,Judo,Kürek,Tenis,Futbol,Badminton,Güreş,Kano, Masa Tenisi,Triatlon, Wushu, Basketbol,  Halter, Karate, Eskrim,Voleybol spor dallarında ücretsiz faaliyet gösterilecektir.

GSB ENGELSİZ SPOR OKULLARI

GSB Spor okullarında özel bireylerimiz içinde GSB Engelsiz Spor Okullarına kayıtlar başladı. Engelli bireylerimiz için yaş sınırı olmadan açılan Taekwondo, Masa Tenisi, Atletizm ve Yüzme kurslarımızdan ücretsiz olarak yararlanılabilmektedir. GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Açılış Töreni 4 Temmuz 2023 Salı Günü gerçekleştirilecektir.