KANSER TARAMA SİSTEMİ
Karara göre; Geyve İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bu binada açılacak yeni sağlık merkezinde ilk olarak, Kanser Tarama (KETEM), Aile Danışmanlık Hizmetleri, Obezite Danışmanlık Hizmetleri verilecek. Açılacak sağlık merkezinde Sağlık Bakanlığı'nca Psikolog, Akupunktur ve Sigarayı Bırakma Polikliniği gibi diğer sağlık hizmetleri de sunulacak.

1669969200_afp_bel_binasi03
YENİ BİR SAĞLIK MERKEZİ
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, karar sonrası yaptığı açıklamada, "Alifuatpaşa mahallemize yeni bir Sağlık Merkezi kazandırıyoruz… Hayırlı Olsun… Geyve Belediyesi olarak İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ile yaptığımız girişimler sonucu Alifuatpaşa Ek Hizmet Binamıza Yeni Bir Sağlık Merkezi kazandırıyoruz. İlçe Sağlık Müdürlüğümüz bünyesinde açılacak olan bu merkezde ilk olarak, kanser tarama (KETEM), Aile Danışmanlık Hizmetleri, Obezite Danışmanlık Hizmetleri olacak.

1669969200_afp_bel_binasi02
SAĞLIK HİZMETLERİ
Daha sonra Sağlık Bakanlığımızca Psikolog, Akupunktur ve Sigarayı Bırakma Polikliniği gibi diğer sağlık hizmetleri de sunulacak. Bugünkü belediye meclis toplantımızda Ek Hizmet Binamızın İlçe Sağlık Müdürlüğüne tahsis edilmesi kararını aldık. Bu yeni merkezin başta Alifuatpaşa mahallemiz olmak üzere İlçemize hayırlı olmasını diliyorum" açıklamasında bulundu.