Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce göreve atanan Nevzat İnanç’ı ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular. Ziyarette Müdür İnanç’a odanın faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Akdardağan, “Mahallelerin simgesi bakkal esnafı olarak çocuklarımız ve gençlerimiz her zaman önceliğimiz olmuştur. Her bir esnafımız geleceğimizin teminatı olan gençlerimize karşı çok duyarlılar. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması, spora teşvik edilmesi ve güvenli bir eğitim alabilmesi için ne gerekiyorsa yapmaktayız”  dedi.
Başkan Akdardağan, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün projelerine ve faaliyetlerine destek olmaya, gençlerimizi gözetmeye, spora ve topluma yararlı bireyler olarak yetişmesi için duyarlılık göstermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Müdürümüz Nevzat İnanç’a başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Sakarya’daki birlikteliğin örnek olduğunu vurgulayan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, gençliğin yanında ve destekçisi olan Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu nezdinde tüm bakkal esnafına teşekkür etti.