'1 MONT 1 BOT'

Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği tarafından her yıl düzenlenen, 6.sı gerçekleştirilen, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için '1 Mont 1 Bot' desteği sağlanan Sosyal Sorumluluk Projesi bu sene dernek üyeleri arasında Ayak Tenisi Turnuvası ile gerçekleştirildi. Üyeler bir araya gelerek Ayak Tenisi Turnuvasının final maçlarını izlediler.

F8ZIkl6XwAAR2z1

'KIRMIZI TAKIM'

Ayak Tenisi Turnuvasının şampiyonu 'Kırmızı Takım' ve oyuncuları Ahmet Cihan Gün, Suat Tunçlar ve Serdar Kaya oldu. Turnuvanın ikincisi 'Sarı Takım' oyuncuları; Mehmet Akif Avcı, Osmancan Tantan ve Ufuk Ceylan, turnuvada üçüncü olan takım ise 'Beyaz Takım' oyuncuları; Serkan Dünya, Bora Taşçıoğlu ve Emre Özbiçerler oldu.

F8ZIkknWsAAqeee

Sakaryaspor'un rakiplerine puan silme cezası! Sakaryaspor'un rakiplerine puan silme cezası!

ÇOCUKLAR KAZANDI

Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği Başkanı Zafer Bekdemir; “6. Geleneksel '1 Mont 1 Bot Sosyal Sorumluluk Projemize’ bağışları ile destek olan ve turnuvaya katılan tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de kazanan, ihtiyaç sahibi çocuklarımız oldu” dedi.

F8ZIdpoXMAANUiI

FİNAL MAÇLARI

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi, "Derneğimiz tarafından her yıl düzenlenen, 6.sını gerçekleştirdiğimiz, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için '1 Mont 1 Bot' desteği sağladığımız Sosyal Sorumluluk Projemizi bu sene üyelerimiz arasında Ayak Tenisi Turnuvası düzenleyerek gerçekleştirdik. Üyelerimiz ile bir araya gelerek Ayak Tenisi Turnuvamızın final maçlarını gerçekleştirdik.

F8ZIdohXMAAnr30

KAZANANLAR

Ayak Tenisi Turnuvasının şampiyonu 'Kırmızı Takım' ve oyuncuları Ahmet Cihan Gün, Suat Tunçlar ve Serdar Kaya oldu. Turnuvanın ikincisi 'Sarı Takım' oyuncuları; Mehmet Akif Avcı, Osmancan Tantan ve Ufuk Ceylan, turnuvada üçüncü olan takım ise 'Beyaz Takım' oyuncuları; Serkan Dünya, Bora Taşçıoğlu ve Emre Özbiçerler oldu. Şampiyon olan 'Kırmızı Takım'ı tebrik ediyor, turnuvaya katılarak destek olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de kazanan, ihtiyaç sahibi çocuklarımız oldu.

F8ZIX6zXUAAHjdh

TEŞEKKÜR ETTİ

Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği olarak 6. Geleneksel '1 Mont 1 Bot Sosyal Sorumluluk Projemize bağışları ile destek olan ve turnuvaya katılan tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayak Tenisi Turnuvamızın finalinde üyelerimize ikramlarda bulunan değerli üyelerimiz Serdar Önaydar-Köfteci Erdoğan ve Aydın Can Çakmakçı-Ren Chocolatier'e de teşekkür ediyoruz."

F8ZIUKjWAAAXzDUF8ZIogKW0AA2ysxF8ZIogGXwAARwm8F8ZIoe-WAAA2vOPF8ZIkmYW4AANSH5