YARDIM KAMPANYASI

Bu sabah 04.17’de Kahramanmaraş/Pazarcık Merkezli 7.4 büyüklüğünde ve bir çok ilimizi etkileyen bir deprem meydana gelmesi sonucu Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik bugünden itibaren giysi kampanyası başlattıklarını belirtti. Başkan Sevindik, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Malumunuz üzere bu sabah 04.17’de Kahramanmaraş/Pazarcık Merkezli 7.4 Büyüklüğünde ve bir çok ilimizi etkileyen bir deprem meydana geldi.
KAN BAĞIŞI
Deprem sonrasından itibaren gelişmeleri genel merkezimiz ve bölge il başkanlarımız ile birlikte takip ediyoruz. Can kaybımız maalesef var ve artmaya devam ediyor. Bu soğuk kış gününde Allah depremden etkilenen tüm vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Öncelikle! Gelecek Partisi Sakarya Teşkilatları olarak sizlerden ricamız kan verebilecek olanlarımızın acilen Kızılay Kan Merkezlerine gidip kan bağışında bulunmaları.
BÜYÜK BİR MİLLETİZ
Ayrıca Gelecek Partisi Sakarya teşkilatı olarak bugün itibarı ile deprem bölgesine ulaştırılmak üzere kışlık giysi yardım kampanyası başlatıyoruz. Evimizde kullanmadığınız kışlık giysileri il ve ilçe başkanlıklarımıza teslim etmenizi rica ediyoruz. (Konu ile ilgili Sosyal Politikalar Bşk. Derya Sayar hanım irtibat no: 0 (530) 287 36 01) Biz çok büyük bir milletiz, her türlü zorluğu birlik beraberlik içerisinde aşarız. Rabbim birliğimizi daim etsin.”