DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE
Rastaban’da düzenlenen kahvaltıya; İl Başkanı Fatih Sevindik ve eşi, İl Başkan Yardımcıları Haluk İkizoğlu, Sevilay Gönen, Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez ve ana kademe yönetimde görev yapan kadın üyeler katıldı. Kahvaltı etkinliğine katılan Gelecek kadınları Parti çalışmaları ile ilgili değerlendirme ve istişare yaptılar.

k-1

"ÇEVRE İÇİN HAYALLER KURARIZ"
Gelecek Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez yaptığı konuşmada, "Bugün Gelecek Partisi il kadın kolları olarak bir kahvaltı programı hazırladık. Programımıza il Başkanımız Fatih bey, il başkan yardımcılarımız Haluk bey, Sevilay hanım ve il ana kademe kadınlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim.  Biz kadınlar hem çocuklar hem yaşadığımız çevre için hayaller kurarız. Dolayısıyla daha iyi bir gelecek için tüm kadınlarımızın hedefleri var. Daha iyi bir Gelecek hayali kadınsız olmaz. Kadınlar bizim geleceğimizdir. Kadın erkek omuz omuza olmalı ve Sakarya'mız için daha çok çalışmalıyız. Kadınlarımızın enerjisi gücümüze güç katıyor” dedi.

k-4

DOSTLUK VE DAYANIŞMA
Kahvaltıda konuşan İl Başkanı Fatih Sevindik, ”Öncelikle bu etkinliği düzenleyen İl kadın kollarımıza ve Gelecek kadınlarımıza teşekkür ederim. Dostluk ve dayanışma içerisinde partimizin çeşitli kademelerinde görev alan kadınlarımızla geleceği oluşturuyoruz. Gelecek güzel günlere yürüyoruz. İnşallah Gelecek Partisi olarak, iktidara hep birlikte geleceğiz. Kahvaltımızın etkinliği birinci derecede dayanışmadır. Kadınlarımızla hep birlikte gelecek güzel günler için kol kola mücadelemize devam edeceğiz” İfadelerini kullandı.

k-5