YEDAM’A ZİYARET

Önleyici hizmetler alanında yapılan çalışmaların yanında 2019’dan bu yana psikolojik rehabilitasyon ve sosyal hizmet desteği veren Yeşilay’ın Danışmanlık Merkezi’ne (YEDAM) şehrin kadınlarının bağımlılıklarını yenmek üzere gelmesi vesilesiyle Yeşilay Kadın Komisyonu’nun daveti üzerine Filiz Yüce tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Filiz Yüce'den YEDAM’a ziyaret (5)

KADINLARA ULAŞIYORLAR

Şehirde her katmana erişerek bağımlılıkla mücadelenin topyekun gerçekleştiren Yeşilay, kadın komisyonu aracılığıyla şehrin kadınlarına ulaşarak bağımlılığı olanları YEDAM hizmetine yönlendirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Yeşilay’ın kadın komisyonuna desteğini ve teveccühünü esirgemeyen Filiz Yüce YEDAM’ı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Filiz Yüce'den YEDAM’a ziyaret (4)

HOBİ ATÖLYELERİ

Eğitim ve farkındalık çalışmalarının yanı sıra bağımlı birey veya ailelerine ulaşmayı hedefleyen, bu noktada herkesin rahatlıkla Yeşilay Danışmanlık Hattı ALO 115 üzerinden ücretsiz randevu alarak bağımlılıklardan kurtulmak üzere tedavi hizmeti alabileceğinin söylendiği toplantıda hobi atölyeleri incelenerek ziyaret sona erdi.

Filiz Yüce'den YEDAM’a ziyaret (3)Filiz Yüce'den YEDAM’a ziyaret (2)