FERİZLİ PROGRAMI
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Akif Adnan Dizer, 14 Mayıs öncesinde sahada temposu ve çalışkanlığı ile taraflı tarafsız herkesten tam not alıyor. Çalışmalarına ara vermeden devam eden Dizer, son olarak Ferizli ilçesindeydi. Esnaf ziyaretleri yaparak gençlik buluşmasına katılan Dizer, Ferizli’den tam destek aldı.
a_a_dizer2

BİRLİKTE TÜRKİYE
Ferizli’de konuşan Dizer, “Hamdolsun Sakarya’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Ferizli’de dimdik Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti’nin arkasında kenetlenmiş durumda.  Vatandaşlarımızla bu süreçte buluşarak, “birlikte Türkiye” demeye devam ediyoruz. Sakarya’yı Türkiye Yüzyılına taşımak için tüm hazırlıklarımız tamam. Birbirinden değerli milletvekili adaylarımız ile birlikte milletin derdi ile dertlenmeye, eser ve hizmet siyasetini sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
a_a_dizer3

"KAYBEDECEK TEK DAKİKAMIZ YOK"
“Türkiye’nin kaybedecek tek bir dakikası bile yok” diyen Dizer, “Sayın Cumhurbaşkanımızın bu seçimde nelerle mücadele ettiğini hepimiz görüyoruz. Dış basında dergilerin kapakları bile muhalefete destek verirken, Sayın Cumhurbaşkanımız milletinden başka kimseye güvenmiyor. Hamdolsun bu millette kendisine hizmet edeni, kendisine aşkla bağlı liderine tam destek veriyor. Bugün Ferizli’de de bu inancı ve aşkı görüyoruz. Bu birliktelik ile 14 Mayıs’ta Türkiye Yüzyılı’nı birlikte ve coşkuyla karşılayacağız inşallah” diye konuştu. 
a_a_dizer4

Kemal Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısı Kemal Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısı

a_a_dizer5