Sakarya’da yürekleri ısıtan görüntü Sakarya’da yürekleri ısıtan görüntü

BAŞKAN GÜNDOĞDU BİLGİ VERDİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar’ın ilk durağı Ferizli AK Parti İlçe Teşkilatı oldu. Burada Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve AK Parti ilçe yönetimi tarafından sıcak bir karşılama ile ağırlandı.  Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Milletvekili Lütfi Bayraktar'ı belediye ziyareti esnasında kapıda karşıladı ve makamında ağırladı. Bu samimi buluşmada, Belediye Başkan Yardımcıları da yer aldı. Başkan Gündoğdu, Milletvekili Bayraktar'a belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve devam eden projeler hakkında detaylı bilgiler sundu.

IMG_5812 (Large)

ÇNR TEKSTİL FABRİKASINI GEZDİ

Bayraktar, Ferizli'de faaliyet gösteren ÇNR Tekstil fabrikasını da ziyaret etti. Fabrika içerisinde üretim süreçlerini bizzat inceleyen Milletvekili Bayraktar, üretim faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve AK Parti İlçe Teşkilatı'nın eşlik ettiği programda, Milletvekili Bayraktar bölge esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında vatandaşların ve esnafın talep ve önerileri Bayraktar tarafından yakından dinlendi.

IMG_5772 (Large)

YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Ziyaretinin son durağı olarak Değirmencik Mahallesi'ni ziyaret eden Milletvekili Bayraktar, Ferizli Belediyesi'nin geçmiş dönem meclis üyesi Cemalettin Mal, Ürdem ve Kocakan aileleriyle buluştu. Samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen buluşmada, Bayraktar aile fertlerine geçmiş olsun dileklerini ileterek, yakın ilgi gösterdi. Değirmencik ziyareti kapsamında, Milletvekili Lütfi Bayraktar, Ferizli Belediyesi'nin geçmiş dönem meclis üyesi Bekir Bay'ı da ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

IMG_6118 (Large)

ZİYARETİ DEĞERLENDİRDİ

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Lütfi Bayraktar, "Ferizli ilçemizin kalkınması ve daha iyi şartlarda yaşaması için el birliğiyle çalışıyoruz. Bugün burada gördüğüm samimi ilgi ve sevgi, bu yolda ne kadar doğru adımlar attığımızı gösteriyor" ifadelerini kullandı.

IMG_5975 (Large)

BAYRAKTAR'A TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ise, "Bugün, değerli Sakarya Milletvekilimiz Lütfi Bayraktar'ı ilçemizde ağırlamaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduk. Ferizli Belediyesi olarak, sayın milletvekilimizle bir araya gelip devam eden projelerimiz ve belediye çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Sayın Bayraktar’ın destekleriyle Ferizli'nin daha parlak bir geleceğe sahip olabilmesi adına birlikte çalışmalara devam ediyoruz" şeklinde konuştu.