ÖLÜ OLARAK BULUNMUŞTU
Adapazarı şehir merkezindeki Uzun Çarşı'da yıllardır nalburda çalışan İYİ Parti İl Yönetim Kurulu üyesi 37 yaşındaki Tunahan Sapmaz, Erenler'deki evinde ölü olarak bulunmuştu.

Fhra3IzXwAE0xeO
Yapılan incelemelerde kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlenen 37 yaşındaki genç siyasetçi Sapmaz'ın ani ölümü, ailesi ve partililer kadar tüm sevenlerini üzüntüye boğdu. Çevresindeki herkes tarafından sevilen ve bazı STK'larda da görev yapan Tunahan Sapmaz'ın cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Adapazarı şehir merkezindeki Orhan Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Fhra3IxXgAEB8MM
İYİ PARTİ’DEN TAZİYE MESAJI
İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Tunahan Sapmaz için taziye mesajı paylaştı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan mesajda, "İYİ Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu üyemiz, dava arkadaşımız, çok kıymetli kardeşimiz Tunahan Sapmaz’ı kalp krizi neticesinde çok genç yaşta kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Rabbim güzel kardeşimizi rahmetiyle kuşatsın, Ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah" denildi.

Fhra3I4X0AAZUli

Fhra3IyXgAAPGHs