SOSYAL MEDYADAN TANIŞTIĞI BİRİ İLE KAÇTI

ATV’de kanalında yayınlanan Esra Erol’da programında Sakarya yine gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Hendek’ten programa katılan 2 çocuk babası Mehmet Yaşar 18 yıllık eşinin başka birine kaçtığını belirterek, bunun ikinci kez olduğunu söyledi. Mesude Yaşar’ın sosyal medyada tanıştığı biriyle kaçtığını söyleyen Mehmet Yaşar, eşinin çok ısrar ederek boşanmak istediğini, çocukları doldurduklarını, kendisini dışladıklarını, yuvasının yıkılmaması için çok uğraştığını belirtti. Çocuklarla ilk olarak Aralık 2022’de kaçtığını, kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldıklarını, çocuklarını ve eşini istemediğini söyleyen Yaşar, Aralık’tan sonra bir kez döndüğünü, sonrasında tekrar kaçtığını ve eşinin babasının apartmanında oturduklarını, eşinin ailesinin öldüğünü, eşinin zihinsel bir engeli olduğunu belirtti.

1-664

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRMIŞ

Mehmet Yaşar'ın sözleri sonrası canlı yayına telefon ile katılan Mesude Yaşar yaptığı açıklamada çocuklarının yanında olduğunu ve Nihat ile birlikte olduğunu söyledi Nihat Bey’i sosyal medyada tanıdığını ve sevdiği için kaçtığını belirtti. Mehmet Bey’in sinir hastası olduğunu, doktora gitmesi gerektiğini söyleyen Mesude Yaşar Eylül ayında boşanma davası açtığını ve boşanma dilekçesini verdiğini ifade etti. Ayrıca Mesude Yaşar eşi Mehmet Bey'in boğazını sıktığını, şiddet uyguladığını bu yüzden eşi Mehmet hakkında uzaklaştırma kararı aldığını söyledi. Eşi Mesude’nin telefonla bağlanarak canlı yayındaki açıklamaları sonrasında Mehmet Bey yaptığı açıklamada eşinin haklı olduğunu ailesinin eşini dışladığını ve tek hayatının Mesude Hanım olduğunu ve çocukları geri istediğini söyledi.

3-422

Yeni Kabine üyeleri yemin etti Yeni Kabine üyeleri yemin etti

SÖYLEDİKLERİ ŞOKE ETTİ!

Eşinin çocukları geri istemesi ardından Mesude Hanım söyledikleri stüdyoda adeta şok etkisi yarattı. Mesude Hanım yaptığı açıklamada çocukları alamayacağını, çocukların babasının Mehmet Yaşar olmadığını, iki çocuğun babasının farklı olduğu ve mağduriyet yaşadığını söyledi. Eşinin bu çocuk meselesini en başından beri bildiğini belirtirken, Mehmet Bey bunu kabul etmedi.