“Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” “Yeni bir Sakarya için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz”

ARİFİYE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan’ın son durağı Arifiye oldu. İl Başkanı Ahmet Uçak, Arifiye Belediye Başkan Adayı İrfan Ömür, meclis üyesi adayları ve parti yöneticileriyle birlikte Arifiyeli esnafı ziyaret eden Kılıçaslan, hayata geçireceği projelerden bahsetti. Ziyaretler sonrasında değerlendirme yapan Selçuk Kılıçaslan, “Esnafımızı sadece seçim döneminde değil her zaman ziyaret ediyoruz. Her gelişimizde esnafın sorunları hep aynı. Bu da demek oluyor ki, yıllardır şehrimizi yöneten zihniyet, esnafımıza kulaklarını tıkamış ve sorunlarına çözüm bulamamıştır.” dedi.

Kiliçaslan (6)-1

ESNAF NEFES ALACAK

Selçuk Kılıçaslan, “Esnafımız için de hayata geçireceğimiz ve nefes alacakları projelerimiz var. Esnafsız bir şehir merkezi düşünülemez. Özellikle son yıllarda yaşanan ekonomik krizden büyük bir biçimde etkilenen esnafımızın her zaman yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum. Esnafımızın derdini biliyoruz. Göreve geldiğimiz andan itibaren de bu sorunları tek tek çözeceğiz.  İYİ belediyecilik hizmetlerimizle birlikte esnafımızın yüzü gülecek.” diye konuştu

Kiliçaslan (4)-1Kiliçaslan (2)-1