GÖRÜNTÜLERİ YÜREKLERİ DAĞLADI

Yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı çifti bir adımla ayıran kaza güvenlik kameralarına yansıdı. Hayatını kaybeden eşinin elini son kez tutan adamın görüntüleri ise yürekleri dağladı. Kaza, 12 Mayıs Cumartesi gecesi saat 23.40 sıralarında Sapanca'nın Güldibi Mahallesi İzmit Caddesi üzerinde meydana gelmişti. Edinilen bilgiye göre, eşi ile birlikte yolun karşısına geçmek isteyen 73 yaşındaki Adile Balcı’ya, Alaattin A. (21) idaresindeki 34 PH 01** plakalı otomobil çarpmıştı.

AW891455_06

İNŞAAT ALANINA DÜŞTÜ

Çarpmanın etkisi ile savrularak yolun kenarında bulunan inşaat alanına düşen kadına yardım etmek isteyen sürücü Alaattin A. da aynı yere düşerek yaralandı. Bu esnada İsmail Ş. (22) yönetimindeki 41 JB 0** plakalı hafif ticari araç, Alaattin A.’nın otomobili ile kazaya yardım etmek için aracını park eden İrfan D. (22) idaresindeki 54 SA 2** plakalı otomobile çarptı.

AW891455_05

KURTARILAMAYARAK HAYATINI KAYBETTİ
Meydana gelen zincirleme trafik kazasında; otomobilin çarptığı yaya Adile Balcı, çarptığı kadına yardım etmek istediği esnada inşaat alanına düşen Alaattin A. ile 41 JB 0** plakalı hafif ticari araç içerisinde bulunan Seval Ş. ve Sinem Ş. isimli 4 kişi yaralanmıştı. Ağır yaralanan Adile Balcı kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Erişim engeli satan şebekeye ikinci dalga operasyon Erişim engeli satan şebekeye ikinci dalga operasyon

AW891455_04
KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Yaşanan feci kazanın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde; yaşlı çiftin yolun karşısına geçmek istediği esnada, otomobilin kadına çarptığı anlar yer aldı. Çarpmanın etkisi ile savrulan kadının, bir adım gerisindeki eşinin ise çaresizce ona yardım etmek için peşinden koştuğu anlar görüldü.

AW891455_03
EŞİNİN ELİNİ SON KEZ TUTMUŞ
Öte yandan, kaza esnasında Adile Balcı’nın yanında olan ve yardım bekledikleri esnada eşinin elini bir an bile bırakmayan adamın görüntüleri de yürekleri dağladı.

AW891455_02AW891455_01