BAŞKAN ERKEN İSTİFA ETTİ
Yerel seçim takvimine göre adaylık listeleri teslim ediliyor. AK Parti Sakarya İl Başkanlı tarafından Sakarya adaylarının listesi bu akşam temsil edilmişti. Belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından meclis üyeliği adayları merak konusuyken AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’de görevinden istifa ettiğini ve Serdivan Belediyesi meclis üyesi aday adaylığına başvurduğunu açıkladı.

MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLIĞI
Başkanı Burak Erken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kıymetli hemşehrilerim; Yaklaşık 6 yıldır büyük bir gururla sürdürdüğüm ve hizmet etmekten şeref duyduğum AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı görevinden, Serdivan Belediyesi meclis üyesi aday adaylığı başvuru yapmam nedeniyle ayrılmış bulunmaktayım.

GÖREVİ HALDIZOĞLU’NA DEVRETTİ
Bu vesileyle beraber çalıştığım teşkilatımızın tüm kademesindeki dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İlçe Başkanvekilim Yusuf Haldızoğlu kardeşime bu görevi bir mutlulukla devrederken, yönetimiyle birlikte başarılı çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyorum. 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde hem Serdivan’da hem de Büyükşehir’de AK Partimizin rekor bir oy alması için hazırız, kararlıyız. Serdivan bize, biz Serdivan’a güveniyoruz” ifadelerini kullandı.