MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI!

Erenler Belediye Başkanı Şenol Dinç, Alperen Ocakları Genel Başkanı Ali Can Kocaman’ı, Alperen Ocakları İl Başkanı Serkan Çapa’yı ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ali Fuat Kırık’ı ve misafirlerini ağırladı. Başkan Şenol Dinç, ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkürlerini iletti.

Alperen Ocaklari Genel Merkezi̇nden Başkan Şenol Di̇nç’e Zi̇yaret (4)

BAŞARI DİLEDİ

Ziyarette konuşan Alperen Ocakları Genel Başkanı Ali Can Kocaman, “Kıymetli Şenol Dinç Başkanımızı bugün hizmet noktasında ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Seçim sürecinde emeklerine, çalışmalarına ve milletin kendisine olan sevgisini gördük, şahit olduk. Başarılar diliyoruz” dedi.

Alperen Ocaklari Genel Merkezi̇nden Başkan Şenol Di̇nç’e Zi̇yaret (3)

HİZMET NOKTASI

Başkan Şenol Dinç ise, “Kıymetli Alperen Ocakları Genel Başkanım, İl Başkanım ve İlçe Başkanım. Öncelikle süreç boyunca desteklerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Hep birlikte gece gündüz demeden çalıştık, emek verdik, mücadele verdik. Sonuç olarak da milletimiz tercihini yaptı ve bizi hizmet noktasına seçti” dedi.

Baro Başkanı Yıldız’dan 19 Mayıs mesajı Baro Başkanı Yıldız’dan 19 Mayıs mesajı

Alperen Ocaklari Genel Merkezi̇nden Başkan Şenol Di̇nç’e Zi̇yaret (2)

TEŞEKKÜR

Başkan Şenol Dinç, “Seçim geride kaldı, şimdi Erenler için hizmet zamanı, verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirme zamanı, Erenler’e hak ettiği hizmet sunma zamanı. Bizler hizmet için, çalışmak bu göreve talip olduk. Allah yardımcımız olsun inşallah. Bir kez daha desteklerinizden ve nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Alperen Ocaklari Genel Merkezi̇nden Başkan Şenol Di̇nç’e Zi̇yaret (1)