Erenler Kaymakamlığı ve Erenler Belediyesi tarafından Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ilin etkilendiği deprem bölgesine yönelik çalışmalar sürüyor. Erenler Yücel Ballık Ortaokulunda toplanan kıyafet ve gıda malzemeleri başta olmak üzere bir ihtiyaç malzemesi araçlar doldukça yola çıkarılıyor.
erenler_yardim2

“Acıyı yüreğimizde hissediyoruz”
Erenler ilçe sakinlerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Acımız çok büyük.Depremi yaşayan, bilen bir şehir olarak Kahramanmaraş başta olmak üzere depremden etkilenen tüm kardeşlerimizin, büyüklerimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz.Depremin gerçekleştiği andan itibaren arayarak ve mesaj atarak yardımlarını ilk andan itibaren ulaştırmanın mücadelesini veren Erenlerli hemşehrilerimize gönülden saygılarımı sunuyorum” dedi.
erenler_yardim3

“Dualarımız vatandaşlarımızla”
Başkan Kılıç, “Şehrimizi birçok noktasında destek için yardımlar sürerken Kaymakamlık ve belediyemiz ekipleri Erenler Yücel Ballık Ortaokulu’nda siz kıymetli vatandaşlarımızın emanetlerini toplamaya devam ediyor.Bu kapsamda araçlarımız doldukça yola çıkmaya devam edecek.Rabbim depremden etkilenen vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Dualarımız kardeşlerimizle” ifadelerini kullandı.

erenler_yardim4

erenler_yardim5

Çark Caddesi şimdi yeni yüzüyle Çark Caddesi şimdi yeni yüzüyle

erenler_yardim6

erenler_yardim7

erenler_yardim8