Erenler Belediyesi ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarına hummalı şekilde devam ediyor. Geride kalan 2022 yılında da cadde ve sokaklarda önce altyapı sorunları çözüldü sonra asfalt ve tretuvar ile yenileme çalışmaları gerçekleşti. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, 2023 yılında da çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

erenler_sokak_yenileme (22)
ERENLER MERKEZ MAHALLESİ
İlçe genelinde 2022 yılında gerçekleşen saha çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Fevzi Kılıç, “İlçemiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Erenler Merkez Mahallemizde 2022 yılı içerisinde 30 sokağımız baştan sona yenilendi. Bu sokaklarımızın 27’si asfalt, 3’ü ise beton yol ile yenilendi. Bu kapsamda 7 bin 486 ton asfalt atıldı ve 1650 metre kare alanda da beton yol çalışması gerçekleşti. Erenler Merkez Mahallemiz için hayırlı olsun” dedi.

erenler_sokak_yenileme (4)
HACIOĞLU
Başkan Fevzi Kılıç, “Hacıoğlu Mahallemizde ‘2. Etap Alt ve Üstyapı’ çalışmaları tamamlandı. Bu kapsamda altyapı çalışmalarının tamamlanasının ardından 13 sokağımızı asfalt, 8 sokağımızı ise beton yol ile yeniledik. Mahallemizin sokaklarına 2022 yılında 3 bin 838 ton asfalt atarken, 4 bin 90 metre kare alanda da beton yol çalışması gerçekleştirdik. Devamında tretuvar çalışmaları ile sokaklarımız yeni yüzüne kavuştu. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

erenler_sokak_yenileme (3)
YEŞİLTEPE
Başkan Kılıç, “Yeşiltepe Mahallemizde 2022 yılında 6 sokağımız başta sona yenilendi. Mahallemize bu yıl 2 bin 779 ton asfalt attık. Yeşiltepe Mahallemiz için 2023 yılı hazırlıklarımız tamam. İnşallah bu yıl Yeşiltepe Mahallemizde de çalışmalarımızı hummalı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Hız kesmeden devam” şeklinde konuştu.

erenler_sokak_yenileme (2)
TABAKHANE
Başkan Fevzi Kılıç, “2022 yılında Tabakhane Mahallemizde 10 sokağımızı asfalt ve tretuvar ile baştan sona yeniledik. Bu çalışmalarda bin 996 ton asfalt serimi gerçekleştirdik. Çalışmaların Tabakhane Mahallemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

erenler_sokak_yenileme (1)
CUMHURİYET CADDESİ
Başkan Kılıç, “Cumhuriyet Caddemize de ayrı parantez açmamız gerekiyor. Caddemizde önce altyapı çalışmaları gerçekleşti. Devamında SEDAŞ elektrik hatlarını yerin altına aldı. Son olarak ise bizde caddemizi asfalt ve tretuvar ile son haline getirdik. Emeği geçen kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

erenler_sokak_yenileme (11)
DEĞİRMEN CADDESİ 
Başkan Kılıç, “Değirmen Caddemiz yenilenen yüzü ile çok güzel oldu. İlçe merkezimizde olan ve çok kullanılan bir güzergâh. Caddemizi bin 580 ton asfalt ile baştan sona yeniledik. Asfalt, tretuvarı ve ışıklandırmaları ile kıymetli vatandaşlarımızın beğenisini kazandı. Hayırlı olsun inşallah” dedi.

erenler_sokak_yenileme (12)
KAMIŞLI BAŞTAN SONA
Başkan Fevzi Kılıç, “Kamışlı Mahallemizde doğalgaz ve altyapı çalışmaları gerçekleşti. Bu çalışmaların ardından mahallemizin yollarını sıcak asfalt ile baştan sona yeniledik. Bu kapsamda mahallemize 3 bin 402 ton asfalt serdik. Mahalle sakinlerimiz için doğalgaz, alt ve üstyapı çalışmaları hayırlı olsun” dedi.

erenler_sokak_yenileme (10)
23 BİN TON ASFALT
Başkan Kılıç, “Çalışmalarımız kapsamında Erenler Belediyesi olarak 2022 yılı içerisinde 2 caddemizi, bir kırsal mahallemizin yollarını ve 67 sokağımızı baştan sona asfalt ve tretuvar ile yeniledik. Bu çalışmalarda 23 bin 292, 48 ton asfalt serimi gerçekleştirdik” dedi.

erenler_sokak_yenileme (9)
PARKLAR YENİLENİYOR
Başkan Kılıç, “Çocuklarımızın sağlıklı koşullarda zaman geçirebilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda 2022 yılında 14 yeni çocuk parkını hizmete sunduk. Bu parklardan 3 tanesi yeni yerlerine yapılırken, 11 tanesi ise mevcut yerlerinde baştan sona yenilendi. Kıymetli evlatlarımız için yeni parklar yapmaya ve mevcutlarını yenilemeye devam edeceğiz. Çocuklarımız için hayırlı olsun” dedi.

erenler_sokak_yenileme (8)erenler_sokak_yenileme (44)erenler_sokak_yenileme (43)erenler_sokak_yenileme (42)erenler_sokak_yenileme (41)erenler_sokak_yenileme (40)erenler_sokak_yenileme (39)erenler_sokak_yenileme (38)erenler_sokak_yenileme (37)erenler_sokak_yenileme (36)erenler_sokak_yenileme (35)erenler_sokak_yenileme (34)erenler_sokak_yenileme (33)erenler_sokak_yenileme (32)erenler_sokak_yenileme (31)erenler_sokak_yenileme (30)erenler_sokak_yenileme (29)
2 ACİL SAĞLIK İSTASYONU
Başkan Kılıç, “Vatandaşlarımız ve kurumlarımız ile bir ve beraber şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Yeşiltepe ve Kozluk Mahallelerimize 2 tane Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu çalışmamızı tamamladık ve İl Sağlık Müdürlüğümüze teslimini gerçekleştirdik. Hayırlı olsun inşallah” dedi.

erenler_sokak_yenileme (7)erenler_sokak_yenileme (6)erenler_sokak_yenileme (5)

erenler_sokak_yenileme (28)erenler_sokak_yenileme (27)erenler_sokak_yenileme (26)erenler_sokak_yenileme (25)erenler_sokak_yenileme (24)erenler_sokak_yenileme (23)erenler_sokak_yenileme (21)erenler_sokak_yenileme (20)erenler_sokak_yenileme (19)erenler_sokak_yenileme (18)erenler_sokak_yenileme (17)erenler_sokak_yenileme (16)erenler_sokak_yenileme (15)erenler_sokak_yenileme (14)erenler_sokak_yenileme (13)erenler_sokak_yenileme (4)erenler_sokak_yenileme (3)erenler_sokak_yenileme (2)

erenler_sokak_yenileme (51)erenler_sokak_yenileme (50)erenler_sokak_yenileme (49)erenler_sokak_yenileme (48)erenler_sokak_yenileme (47)erenler_sokak_yenileme (46)erenler_sokak_yenileme (45)