Gündem dışı konuşmalar ile başlayan meclis toplantısı; devamında Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ın konuşması ile devam ederken, 4 gündem maddesinin karara bağlanması ile toplantı tamamlandı.

HACIOĞLU’NDA İKİNCİ ETAP 27 SOKAĞI KAPSIYOR
İlçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Haziran Ayı Meclis Toplantımızda Hacıoğlu ve Dilmen Mahallelerimiz için alt ve üstyapı müjdesinde bulunmuştuk.SASKİ Hacıoğlu Mahallemizde 2. Etap çalışmalarına başladı. Hacıoğlu Mahallemizde 27 sokağımızı alt ve üstyapısı ile yeniliyoruz” dedi.

erenler_belediye_meclis_toplantisi_yapildi (2)
DİLMEN’DE 3 CADDE 27 SOKAK YENİ BAŞTAN
Hacıoğlu Mahallesi'nden sonra çalışmaların Dilmen Mahallesi ile devam edeceğini ifade eden Başkan Kılıç, “Dilmen Mahallemizde birinci etap çalışmalarımız kapsamında Zübeyde Hanım ve Akşemsettin Caddelerimizde yağmur suyu ve üstyapı çalışmaları, Mimar Sinan Caddemizde üstyapı çalışmaları gerçekleşecek. Dilmen Mahallemizin iç kısmında ise 27 sokağımızı alt ve üstyapı çalışmalarımız ile yenileyeceğiz” diye konuştu.

erenler_belediye_meclis_toplantisi_yapildi (1)
49 MİLYON 500 BİN TL’LİK YATIRIM
Başkan Fevzi Kılıç, “Bu kapsamda Hacıoğlu ve Dilmen Mahallelerimizde SASKİ ile 30 Milyon TL’lik altyapı çalışmalarının ardından, 3 cadde ve 54 sokağımızı 19 Milyon 500 Bin TL değerinde tutacak olan üstyapı çalışmaları ile yenileyeceğiz. Hacıoğlu ve Dilmen Mahallelerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

erenler_belediye_meclis_toplantisi_yapildi (3)
SIRA ASFALTTA
Başkan son olarak Kılıç, “Şehit İlhan Aras Caddemizde, Nilüfer ve 1139 Nolu sokaklarımızda Büyükşehir Belediyemiz ile çalışmalarımız sürüyor. Şehit İlhan Aras Caddemizde SASKİ son işlemlerini yapıyor, tek gidiş-geliş olan Nilüfer ve 1139 nolu sokaklarımızda yol genişletme çalışmaları ile duble yol haline geldi. Şuanda tretuvar çalışmaları devam ediyor. Kısa zaman içerisinde asfalt ve çevre düzenlemeleri ile cadde ve sokaklarımız baştan sona yenilenecek” diye konuştu.

Başkan Kılıç’ın konuşmasının ardından toplantı gündem maddelerinin karara bağlanması ile son buldu.