GÖRÜŞMELER SONUCUNDA

Sendika ile gerçekleşen imza programında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mesai arkadaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücrete gerçekleştirdiği ara zammın ardından biz de sendika yetkilileri ile bir araya gelerek görüşmelerimizi gerçekleştirdik” dedi.

ERENLER BELEDİYESİ’NDE İŞÇİYİ SEVİNDİREN GELİŞME (1)-1

HAYIRLI OLSUN

Başkan Fevzi Kılıç, “Gerçekleşen görüşmeler sonrasında işçi kardeşlerimiz için yüzde 37 oranında zam belirledik. Hiçbir mesai arkadaşımızı enflasyona ezdirmeme konusunda kararlıyız. Alınan kararın her bir mesai arkadaşım için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR

Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ise, “Erenler Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Kılıç, yine işçilerimizi sevindiren bir karara imza attı. Asgari ücrete gelen ara zam ile birlikte Erenler Belediyesine bağlı Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de çalışan kardeşlerimiz için Fevzi Başkanımızla yüzde 37 gibi yüksek bir oranda iyileştirme kararı aldık. Başkanımıza konfederasyonum adına çok teşekkür ederim” dedi.