OTOMOBİLİNDE BULUNDU!
Karasu ilçes iKuru Dere Mahallesi'nde, 9 Kasım tarihinde evinden otomobiliyle ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Erdal Sakız (43) için ailesinin ihbarı üzerine aranma çalışması başlatılmış aile yakınları Müge Anlı’ya çıkarak kayıp adamın bulunması için yardım istemişlerdi. Çalışmaların 10´uncu gününde Erdal Sakız'ın cansız bedeni tüfekle vurulmuş halde otomobilinde bulundu.

11 KİŞİ GÖZALTINDA!
Talihsiz adamın karısı, sevgilisi, oğlu, aile dostu, kuzeninin de aralarında yer aldığı 11 kişi gözaltına alındı. Merhum Erdal Sakız'ın yakın arkadaşı Ersin K.’nin aracından gelen sinyallerin olay yerine yakınlığı şüpheleri o yana çekti. Ersin K.’nin eşi Lale K.’nin de olay günü Erdal Sakız’ı aradığı ortaya çıktı. Gözaltında olan karı-kocanın işlemleri sürerken eşi, oğlu, sevgilisi, kuzeni ve yeğeni ifadelerini verdikten sonra serbest bırakıldı.

KIZI VE EŞİNDEN İTİRAF!
Gözaltıların ardından olayla ilgili itiraflar gelmeye başladı. İlk olarak Sakız’ın yakın arkadaşı Ersin K.’nin kızından babasının katil olduğuna dair itiraf geldiği iddia edildi. Ersin K.’nın kızının ardından şimdi de eşinin itirafta bulunduğu belirtildi.