Emekli olduktan sonra Kuşadası’na yerleşen Çakan Ailesi, Bursa Nilüfer ilçesinde kendisine ait spor salonunda öğretmenlik ve yöneticilik yapan kızlarının düğün törenine katılan ve mesaj yoluyla iyi dileklerini ileten Sakaryalı dostlarına çok teşekkür ettiler.

ÇAKAN AİLESİ (2)

Sakarya’daki milli bayramlarda uzun yıllar tören sunuculuğu yapan,öğretmenlik mesleğindeki başarılarının yanında Masa Tenisi Milli Takımlar Antrenörlüğü görevi sırasında 2018 yılında kazanılan Dünya Şampiyonluğu dolayısıyla ‘Devlet Sporcusu’ unvanı sahibi olanHalit Çakan ile okul öncesindeki başarılı çalışmalarıyla Şeker Anaokulu Müdürlüğünden emekli olan Nesrin Çakan toplumsal faaliyetlerini Kuşadası Kent Konseyinde sürdürüyorlar.

ÇAKAN AİLESİ (10)

Öğrencilerden anlamlı program Öğrencilerden anlamlı program

‘Öğretmenin emeklisi olmaz’ sözünden hareketle mesleki tecrübe ve birikimlerini beş yıldır yaşadıkları Kuşadası’nda genç nesillere aktarma fırsatı bulan Halit ve Nesrin Çakan en güzel yıllarını geçirdikleri Sakarya’yı ve buradaki dostlarını hiçbir zaman unutmadıklarını belirterek mutluluklarına ortak olan tüm sevenlerine selamlarını gönderdiler. Biz de 23 Temmuz 2023 Pazar günü İstanbul’da gerçekleşen düğün töreniyle yeni bir hayata başlayan genç çiftimizi ve ailelerini tebrik ediyoruz. Cansın ve Emre Parmaksız’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

ÇAKAN AİLESİ (1)ÇAKAN AİLESİ (8)ÇAKAN AİLESİ (9)ÇAKAN AİLESİ (7)ÇAKAN AİLESİ (5)ÇAKAN AİLESİ (6)ÇAKAN AİLESİ (3)ÇAKAN AİLESİ (4)