24 DERSLİKLİ YENİ OKUL
Sakarya’da eğitim yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Adapazarı Tepekum Mahallesi’nde 24 derslikli yeni bir okulun ihalesi gerçekleştirdi. Müjdeli haberi Vali Kaldırım, sosyal medya hesabından duyurdu. Kaldırım, “Eğitim yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor… Adapazarı ilçemiz Tepekum Mahallesi’nde yapacağımız 24 derslikli okulumuzun ihalesi gerçekleştirilmiştir... En son teknolojik imkânlar ve donanımla inşa edilecek okulumuzun ilimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını dilerim” paylaşımında bulundu.

FlNsKOIXwAIXiWZ
EĞİTİM YATIRIMLARI
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Vali Kaldırım’ın paylaşımından sonra, “Sayın Valim, okulumuz Sakarya'mıza ve eğitim camiamıza hayırlı olsun inşallah. İhtiyaçlar doğrultusunda şehrimize eğitim yatırımlarındaki destekleri için Sayın Bakanımıza, Zatıalinize, Milletvekillerimize ve emeği geçen herkese camiamız adına şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

FlNsKOIX0AAChlv
YENİ VE MODERN
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş da, “Sayın Valim Gözümüzün nuru evlatlarımız için yeni ve çağın gereklerine uygun eğitim yatırımları çok kıymetli. Himayelerinizde; ilgi, destek ve katkılarınızla ilçemize kazandırılacak yeni ve modern eğitim tesisi için Adapazarı eğitim ailesi adına şükranlarımızı arz ederiz” sözlerine yer verdi. 

FlNsKOGXwAEO2I9

FlNsKODXgAIiFCn