Serdivan-Adapazarı arasında çalışan bir dolmuşta önceki gün yaşanan olayda, 26 yaşındaki genç bir kadın,  arka koltukta oturan adamın fiziksel tacizine uğradığını söylemiş ve  kendisini taciz ettiğini iddia ettiği kişiyi kayıt altına almıştı. Genç kadının uyarısının ardından adam ise dolmuş taksiden inerek uzaklaşmıştı.
Tacize uğradığını iddia eden genç kadın söz konusu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak “Lütfen bu pisliği yayınlar mısınız? Bugün Serdivan dolmuşunda fiziksel taciz etti. Şikâyet ettim. Bulunması için lütfen destek verin. Herkes görsün tanısın, bunun gibiler yüzünden artık evimizden annemize bile gidemeyecek miyiz? Sesimizi duyun, duyurun lütfen. Ağlamaktan halim kalmadı, yanına kâr kalmasın, başka kadınlara kızlara da aynısını yapmasın” demişti.
Genç kadının şikâyeti ve paylaşımı üzerine harekete geçen ekipleri görüntüleri inceledi. Şüphelinin E.K. olduğu tespit edildi. Şüpheli kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. E.K emniyetteki işlemlerinin ardından sevl edildiği mahkemece  tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

dolmusta_genc_bir_kadini_taciz_etmisti3

dolmusta_genc_bir_kadini_taciz_etmisti4