Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen doğa yürüyüşleri, ikinci etabı olan Eskiyayla/Akçay Barajı/Melekşe Oruç Parkuru ile devam etti. 200 doğaseverin katıldığı yürüyüşte 18 kilometrelik parkur geçildi. Doğa tutkunları yürüyüş boyunca doğanın temiz havasını solarken Pamukova’nın eşsiz manzarasını da seyrettiler.
doga_yuruyusu_pamukova2

Üçüncü parkur 4 Haziran’da
Büyükşehir Belediyesinin doğa yürüyüşlerinde ki uzman ekibi eşliğinde güvenli bir şekilde doğa yürüyüşünü gerçekleştiren doğaseverler bu güzel Pazar gününü fotoğraf çekilerekölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler.

Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden vatandaşlar; “Hayatın gürültüsünden, karmaşasından uzaklaşıp Sakarya’nın doğası ile buluştuk. Bu imkânı bize sunduğu için Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
doga_yuruyusu_pamukova3

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı

Gençlik Hizmetleri ve Spor Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, “Doğa Yürüyüşlerinde üçüncü etabımız4 Haziran Pazar günü Akyazı Yörükyeri Parkuruyla devam edecek. Doğaseverler hafta içerisinde kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden yürüyüşlere kayıt yaptırabilirler” ifadeleri kullanıldı.

doga_yuruyusu_pamukova4