YOĞUN KATILIM
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi 2022- 2023 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, 21 Temmuz Cuma günü düzenlendi.

Diş Fak. Mezuniyet E (140) (Large)
Törene, Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özer Köseoğlu, Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Öğr Üye Abdulkadir Altınsoy, Sakarya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakülte Dekanı Prof.Dr. Mehmet Yıldız,  Sakarya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel, akademik ve idari personeller, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Diş Fakültesi Mezuniyet Fotoğrafları (405) (Large)
DEVİR TESLİM
2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Diş Hekimliği Fakültesi birincisi Elif Tuğçe Nacar, fakülte ikincisi Ece Yılmazgöz ve fakülte üçüncüsü Muhammet Can Eren oldu. Fakülte ve bölümlerde dereceye giren öğrencilere mezuniyet belgeleri protokol ve akademisyenler tarafından verildi.

Diş Fakültesi Mezuniyet Fotoğrafları (386) (Large)
Mezuniyet töreninde aynı zamanda devir teslim de gerçekleştirildi. 5. sınıftan mezun olan öğrenciler, 4. sınıf öğrencilere bayrak ve görevlerini devretti. Mezuniyet töreni, öğrencilerin aileleri, öğretim elemanları ve akademisyenlerin birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Tıp Fakültesinden TÜBİTAK-1002 Proje Kabulü Tıp Fakültesinden TÜBİTAK-1002 Proje Kabulü

Diş Fakültesi Mezuniyet Fotoğrafları (311) (Large)

Diş Fakültesi Mezuniyet Fotoğrafları (35) (Large)

Diş Fakültesi Mezuniyet Fotoğrafları (12) (Large)

Diş Fak. Mezuniyet E (538) (Large)