YENİDEN BAŞKAN

BBP Genel BaşkaMustafa Destici, partisinin olağan kurultayında oyların 771’ini alarak yeniden genel başkanlığa seçildi. Büyük Birlik Partisi (BBP) 12. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda yapıldı. Programa çok sayıda partili katıldı. Daha sonra saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın ardından kongrenin Divan Başkanlığına Genel Sekreter Üzeyir Tunç getirildi. Kurultayda yapılan oylamada BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, kullanılan oyların 771’ini alarak yeniden genel başkanlığa seçildi.

"SAHİP ÇIKACAĞIZ"

BBP KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞACAK! BBP KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞACAK!

Sonucun açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Destici, partisinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu rahmet ve minnetle anarak, "Tabii kalıcı olan davadır, harekettir, misyondur. Onun için biz, bu davaya, bu misyona, bu fikre bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerle birlikte çok güçlü bir şekilde sahip çıkacağız." dedi.

KOBAL MKYK ÜYESİ

Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Büyük Birlik Partisi'nin 12. Olağan Kurultayı'nda Sakarya'dan bir isim de yönetime girdi. Sakarya Vakfıkebirliler Derneği Başkanı Yasin Kobal Mustafa Destici'nin Merkez Karar Yürütme Kurulunda yer aldı. MKYK üyesi seçilen Kobal, gelişmeyi sosyal medya üzerinden duyurdu. Kobal, "Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sn. Mustafa Destici'nin tensipleri ile Merkez Karar Yürütme Kurulu (mkyk) Asil üyesi olarak seçildim. Büyük Birlik Partisi'ne olan inancım ve çalışmalarım için bana bu onuru layık gören genel başkanımıza ve teşkilatımıza da teşekkür ederim. Şehit liderimiz Muhsin başkanımızın ve Mustafa Destici başkanımızın yolunda gece gündüz vatanımıza halkımıza hizmet etmeyi Rabbim nasip etsin. Rabbim mahcup etmesin" dedi.