RAYLI SİSTEM
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalaymakamında ziyaret etti.

Ziyareti sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Bakan Uraloğlu, "Türkiye İşçi Sendikaları (TÜRK-İŞ) Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay’ı ziyaret ettik. Hem çalışan hem işveren kesiminin temsilciliklerini yapan sendikanın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldık. Cumhurbaşkanı Kararı ile Bakanlığımıza devredilen projelerden 'Adapazarı - Serdivan Raylı Sistem Hattı'ile ilgili son durumu da değerlendirdik. Birlikte, emekçi kardeşlerimiz ile ilgili daha güzel çalışmalara imza atacağız" ifadelerine yer verdi.

bakanziyaret
BÜYÜK BİR ÖZVERİ
Bilindiği üzere Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda büyük bir özveriyle hazırlanan proje ve güzergahları Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı onayından geçmişti.

Sakarya Büyükşehir Başkanı Ekrem Yüce'nin de özellikle önem verdiği projenin başlangıcını Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı üstlenmiş, durum Sakarya halkı tarafından memnuniyetle karşılanmıştı.

2024 asgari ücret zammı için alınan karara Türk-İş'ten tepki! 2024 asgari ücret zammı için alınan karara Türk-İş'ten tepki!