Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun nikahını kıydığı düğün töreninde genç çiftin evlilik cüzdanlarını CHP Sakarya eski milletvekili Engin Özkoç verdi.

2-792

İş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin de katıldığı düğün töreninde Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve Alifuatpaşa Belediyesi eski başkanı Kenan Oran şahitler arasında yer alarak genç çiftimizi tebrik etti.

16-26

Üniversite kampüs yolu üzerindeki Pusula 54 cafe/restoran sahiplerindenOnurcan Dağlı ile bankacı Su Erdem’in PetradesCarden’de gerçekleştirilen düğün törenine katılan davetliler, çalan müzikler ve Dağlı Ailesi’nin 1900’lü yıllarda mübadelede Selanik’ten gelerek Akhisar Kayalıoğlu’na yerleşen aile üyelerinin yarısının yaşadığı Akhisar’dan düğün için özel olarak getirilen davul ve zurna eşliğinde oyunlar oynayarak genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.

15-42

Sakarya'da hava nasıl olacak? Sakarya'da hava nasıl olacak?

Kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğünde Anne Nesrin Dağlı, Ağabey Oğuzhan Dağlı ve öğretmen eşi Nilüfer Dağlı misafirleriyle yakından ilgilenerek tüm sevenlerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

11-887-251