ORANTISIZ GÜÇ KULLANIMI!
İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalar şiddetli bir şekilde devam ediyor. Hamas'a karşılık veren İsrail, hedef gözetmeksizin orantısız güç kullanmayı sürdürüyor.

İsrail ile Hamas arasındaki çatışmaların yeniden başladığı 7 Ekim'den bu yana Gazze'de 1,6 milyon Filistinli'nin yerinden edildiğini, bu kişilerin su, yiyecek, elektrik ve ilaca erişiminin olmadığı belirtildi.

Hayatı paylaşmaya engel yok Hayatı paylaşmaya engel yok

thumbs-b-c-809abf6829212e5808b510265acf9d4f
KATLEDİLEN ÇOCUKLAR İÇİN TOPLANIYORLAR
Söz konusu katliama protestolar devam ederken, Sakarya’da da tepkiler sürüyor. Buna göre, Sakarya Milli İrade Sivil Toplum Kuruluşları tarafından İşgalci İsrail’in Filistin’de katlettiği masum çocuklar dolayısıyla AKM önünde basın açıklaması gerçekleştirilecek.

18:30’da gerçekleştirilecek olan basın açıklaması ardından çocuklar yanında getirdikleri oyuncakları atacağı belirtildi.

whatsapp-image-2023-10-26-at-125306
OYUNCAK ATACAKLAR
STK’lardan yapılan açıklamada, “Bugün saat 18:30’da AKM önünde Filistin’de katledilen çocuklar için Sakaryalı çocuklarımız basın açıklaması yapacaktır. Çocuklarımız da birer oyuncakları ile gelerek açıklama sonunda oyuncak atacaklardır” ifadelerine yer verildi.