MOBİL OYUN TIRI
Çocuklara yönelik eğitim faaliyetleriyle birçok branşta hizmet veren Serdivan Belediyesi, bu kez de farklı bir uygulamayı hayata geçirdi. Uygulama kapsamında hazırlanan “Toy Mobil Oyun Tırı” Bahçelievler Mahallesi'nde çocuklarla buluştu.

D25A0172
DOYASIYA EĞLENDİLER
Etkinliğe büyük ilgi gösteren çocuklar; basket atma, buz hokeyi, çekiçle vurma ve şişme oyun alanı gibi birbirinden keyifli oyuncaklarla doyasıya eğlendi. Saatler boyunca oyun tırının keyfini çıkaran çocukların mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Uygulamadan hayli memnun kalan veliler de, verdikleri bu güzel hizmetten ötürü Başkan Yusuf Alemdar ve Serdivan Belediyesi yetkililerine teşekkür ederek “Çocuklarımız unutulmaz bir gün yaşadı" ifadelerini kullandı.

D25A0152
MUHTARDAN TEŞEKKÜR
Bahçelievler Mahalle Muhtarı Göksel Yüksel de etkinlik nedeniyle teşekkür ederek, "Serdivan Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Alemdar ve çalışma ekibine mahallemiz adına teşekkür ederim" diye konuştu.

D25A0146
HER GÜN FARKLI MAHALLEDE
Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; uygulamanın Serdivan’daki 24 mahallenin tamamında yapılacağı, ücretsiz etkinliğe tüm çocukların aileleriyle birlikte davetli olduğu belirtilirken, oyun tırının 1 Aralık Perşembe saat 14.00’da 32 Evler Mahalle Muhtarlığı önünde çocuklarla buluşacağı bildirildi.

D25A0107