GENÇLİK BULUŞMASI

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, toplumun her kesiminden vatandaşlarla buluşmalara devam ediyor. Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşenGençlik buluşması programına Başkan Adayı Çelik’le birlikte, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin ve çok sayıda teşkilat mensubu eşlik etti. Gençlik Buluşması hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Osman Çelik, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da her vesileyle belirttiği gibi; her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşları olarak gördüğümüz genç kardeşlerimizle Serdivan’a dair hedeflerimizi, bu kente kattığımız ve katacağımız değerleri konuştuk” dedi.

2-1100

HEDEFLERİMİZİ PAYLAŞTIK

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Adayı Osman Çelik; gençlere yönelik hayata geçirilecek projeler ve hizmetlere ilişkin bilgilerverirken “Birbirinden kıymetli genç kardeşlerimizle Serdivan’a dair hayallerimizi, hedeflerimizi bu kente kattığımız ve katacağımız değerleri konuştuk. Kendilerinin fikirlerini dinledik ve notlarımızı aldık. Onların hayalleri, düşünceleri geleceğimize yön verecek.” ifadelerini kullandı.

1-1529

YOL ARKADAŞIMIZ

Çelik; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da her vesileyle belirttiği gibi; gençleri arka bahçesi gibi görmeyen, aksine gençleri her zaman emaneti teslim edeceğimiz yol arkadaşları olarak gören bir anlayıştayız. Kuşaklar arasındaki anlayış farklarını zenginlik olarak gören bir düşünceyle genç kardeşlerimizle iletişim bağımızı kuvvetlendirdik. Umut ediyorum ki bundan sonra bu bağlarımızı daha da kuvvetlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Bu vesileyle, bu etkinlikte emeği olan ve etkinliğimize konuk olan değerli gençlerimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.