SOHBETİN DURAĞI KOCAALİ

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan Çay Bizden Sohbet Sizden programlarının biri de Kocaali ilçesinde gerçekleştirildi. Kocaali İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Kaba ve yönetiminin düzenlediği programa İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, İlçe Başkanı Ersan Demir, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Acar ve çok sayıda genç katılım sağladı. Gençlerle bir araya gelen siyasiler onların sorularını yanıtlayarak bir sohbet ortamı gerçekleştirdiler.

WhatsApp Image 2022-08-25 at 22.52.46 (1)

BİREBİR DİYALOG

İlçelere giderek gençlerle düzenlenen programlara katılım sağlayan Başkan Çalışkan buralarda her fırsatta gençlerle birebir diyalog halinde olmayı ihmal etmiyor. Gençlerin güzel muhabbeti ve ilgisinin yanında çay ikramının samimiyeti ile bir araya gelinen etkinlikte özenle gençler dinlendi. Çay bahane sohbet şahane diyen başkanlar gençlerle muhabbet etmekten memnun olduklarını ve onların bu enerjilerinden güç aldıklarını belirttiler.

WhatsApp Image 2022-08-25 at 22.52.46

SOHBET SİZDEN

Başkan Çalışkan, “İlçelerimizde yaptığımız çalışmalara hız kesmeden bir yenisini ekleyerek Çay Bizden Sohbet Sizden programlarımızı düzenlemeye başladık. Bu programlarımızda ilçemizde bulunan gençlerle bir araya gelip sohbet ederek partimizi ve çalışmalarımızı anlatıyoruz. Her türlü fikir bizim için çok önemli dolayısıyla ilçelerimizdeki genç kardeşlerimizle yaptığımız istişarelerde görüşlerini dikkatle dinliyoruz. Devamı gelecek olan bu programlarımıza da tüm genç kardeşlerimizi bekliyoruz. Buradaki tüm kardeşlerimize çayımıza ve muhabbetimize eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

WhatsApp Image 2022-08-25 at 22.52.49