ZORLU BİR YÜRÜYÜŞ
Sapanca Gençlik Merkezi ve SUBÜ Turizm Fakültesi Rekreasyon YönetimBölümü, Cumhuriyetimizin 100. Yılı kapsamında düzenledikleri etkinliklere bir yenisini daha ekleyerek Çatalkaya Vadisinde zorlu bir yürüyüş gerçekleştirdiler.

WhatsApp Image 2023-10-24 at 14.36.15
Sapanca Gençlik Merkezi Müdürü Ubeydullah Yıldırım, Rekreasyon Yönetim bölümü Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim Genç, Öğr. Görevlisi Hasip Cana ile Arş. Görevlisi Esra Erşahin ve bölüm öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği yürüyüşte gençler Sapanca Gençlik Merkezi gençlik liderinin önderlik ettiği farklı etkinliklerde de bulundular. Gerçekleştirilen faaliyetlerde desteğini esirgemeyen Sapanca Belediye Başkanımız Sayın Özcan Özen’e şükranlarını sundular.

çatalkaya2
"ELBİRLİĞİYLE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ"
Dr. Öğretim Üyesi Halil İbrahim Genç ve Sapanca Gençlik Merkezi Müdürü Ubeydullah Yıldırım, "Tarihsel süreç içerisinde birçok zorlukları aşarak tarih sahnesinde tarihi izler bırakan, Cumhuriyetin bir erdem, kardeşlik ruhu, daima hedeflerine odaklanan ve daha ileriyi hedefleyen bir ecdadın torunları olarak yeni nesillere yeni bir yüzyıl bırakmak ümidiyle cumhuriyetimizin önemini her daim hatırlatmaktır. Bu doğrultuda, Cumhuriyetimizin önemini vurgulamak ve hatırlatmak amacıyla Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında rekreatif etkinliklerimiz Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetim Bölümü ve Sapanca Gençlik Merkezi elbirliğiyle faaliyetlerimiz gerçekleştirmekteyiz" dedi.

"Emekliler verilen 8 bin TL'yi unutmadı!" "Emekliler verilen 8 bin TL'yi unutmadı!"

Çatalkaya1

WhatsApp Image 2023-10-24 at 14.36.37(1)