SIKI BİR HAZIRLIK

Sakarya Büyükşehir Belediyesi judo sporcusu Serra Artaç, Kocaeli’deŞehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda düzenlenen 4. Uluslararası Judo Turnuvası’na katıldı. Sıkı bir hazırlık ve idman süreci geçirerek Türkiye şampiyonluğu hedefiyle Kocaeli’ye hareket eden Serra, mindere çıkarak istikrarlı duruşunu performansıyla gösterdi.

Serra (2)

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Sydney 2000 Olimpiyat Oyunları şampiyonu eski milli judocu Hüseyin Özkan onuruna düzenlenen organizasyonda nefes kesen Büyükşehir sporcusu 44 kilogram kategorisinde Türkiye şampiyonluğuna ulaşarak altın madalyanın sahibi oldu. Aynı zamanda 24 kilogramda mücadelelere çıkan Gülfem AysimaAydön ise kategorisinde turnuvayı 3’ncü olarak tamamladı. 19 ülkeden bin 499 sporcunun mücadele ettiği şampiyona, sporun duayenlerini ağırlayarak yoğun bir katılımla geçti.

Serra (1)-1

GURUR DUYUYOR

İspanya 4. kez Avrupa şampiyonu İspanya 4. kez Avrupa şampiyonu

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sporun kalbi, sporcunun şehri olan Sakarya’mızda her gün nice başarılı isimlerin yetiştiğini görmek bizler için çok büyük kıvanç kaynağı. Kocaeli’de şampiyonluğa ulaşarak göğsümüzü kabartan sporcumuz Serra Artaç’ı ve 3’ncü olan Gülfem AysimaAydönü’ütebrik ediyor, nice büyük başarılara imza atmasını diliyoruz” denildi.

Serra (1)Serra (3)

Editör: Zhantor Jateey