Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ’ın sosyal tesisleri Ramazan Bayramı’nda da tüm vatandaşlara hizmet sunmaya devam edecek. Farklı tatları, Sakarya’ya özgü lezzetleri, kaliteli hizmeti ve piyasaya göre bütçe dostu olan fiyatlarıyla tüm mekânlar bayram boyunca vatandaşlara aralıksız hizmet verecek. Tam kadro çalışacak tesisler, bayram tatilinde binlere vatandaşı ağırlayacak. 

Buyuksehirin_mekanlari_bayramin_tadi_olacak (4)
12 TESİS İLE TÜM SATIŞ NOKTALARI
Vatandaşların uğrak noktalarından olan Kent Park, Orman Park, Vagon Kıraathanesi, Uçak Kıraathanesi, Karaman Park, Elegant Kafe, Pamukova Esentepe Park, Şemsiyeli Park, Karasu Acarlar Longozu ve Şemsiyeli Park tesisleri Ramazan Bayramı’nda da tüm misafirlerini bekliyor olacak. Belpaş bünyesinde faaliyet gösteren Kampüs Öğrenci Lokantası, Süt54, Bal54, Et54, Çaykur Satış Ofisi, Kabak evi ve Çikolata Evi bayramın ikinci ve üçüncü günleri vatandaşların hizmetinde olacak.

340 milletvekili odası için kura çekildi 340 milletvekili odası için kura çekildi

Buyuksehirin_mekanlari_bayramin_tadi_olacak (3)
“TÜM SAKARYA'YI BEKLİYORUZ”

Konu ile ilgili BELPAŞ’tan yapılan açıklamada, “Tüm hemşerilerimizin Ramazan Bayramını kutlarız. Ramazan Bayramı boyunca Kent Park, Orman Park,Vagon Kıraathanesi, Uçak Kıraathanesi, Karaman Park, Elegant Kafe, Pamukova Esentepe Park, Şemsiyeli Park, Karasu Acarlar Longozu ve Şemsiyeli Park tesisleri olmak üzere tüm sosyal tesislerimiz hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca Süt54, Bal54 ve Et54 satış ofislerimiz de hemşerilerimize hijyenik sütü, organik balı ve güvenilir eti ulaştırmak için bayramın ikinci ve üçüncü günleri açık olacaklar. Uygun ve güvenilir yemek hizmeti sunan Kampüs Öğrenci Lokantası ise bayramın ilk gününden sonra hizmet verecek. Bu bayramda tesislerimize tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” denildi.

Buyuksehirin_mekanlari_bayramin_tadi_olacak (2)