YENİ NESİL SOSYAL ALANLAR

Şehrin merkezindeki uçak, vagon, ters ev, Çark Caddesi rekreasyon projeleri bu konuda en önemli örnekler oldu. Son olarak sil baştan yenilenen doğanın kalbi İl Ormanı Tabiat Parkı'nda tatil turizmi için popüler konseptli bir bungalov projesine başlandı.  Park içinde hazırlanan tabiatın en güzel noktalarından bir tanesine 10 bungalov inşa ediliyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tabiat parkında kendisine ait orman evlerinin yanında bin 30 dekarlık alanda bungalovlar yükseliyor.

2-520

UYGUN FİYATA BUNGALOV TATİLİ

İlk etapta 4 adet bungalovun temel bölümü hazırlandı, karkas bölümü tamamlandı. Her biri 42 metrekare kapalı alana, 10 metrekarelik ise verandalı alana sahip olan bungalovların içi son teknoloji ve mimariyle hazırlanıyor.  Kısa sürede zamanda tamamlanacak olan projenin çevresi yeni nesil peyzaj uygulamalarıyla estetik hale getirilecek. Bu alanda taş yollar, ahşap merdiven, çiçekli alanlar yer alacak. Tamamlandığında yerli ve yabancı turistler, Sakarya'nın en güzel ormanında piyasadan çok daha uygun fiyata bungalov tatili yapabilecek.

1-712

340 milletvekili odası için kura çekildi 340 milletvekili odası için kura çekildi

UFKU AÇAN PROJELER

Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Sakarya'mızda sosyal yaşamın, turizm alanlarının dünyaya açılması ve estetik güzelliğe kavuşması için ufku açan projeler üretiyoruz. Sosyal tesislerden sonra il ormanımızı çevreleyen tüm alanlarıyla yeniledik ve vatandaşların keyifle vakit geçirebileceği bir park haline getirdik. Yeni adımımız olan bungalov projemiz de bölgenin gözdesi olacak. Doğayı, tatili seven hemşehrilerimiz için harika bir hizmeti hazırlıyoruz" denildi.

proje-1proje 18-1325-2764-3643-454