YENİ BİR REKOR
Sakarya Büyüşehir Belediyesi, 6 ayda 200 bin tondan fazla asfalt serimiyle yeni bir rekora doğru adım adım ilerliyor. Şehrin 16 ilçesinde en uzak noktadan, kent merkezlerine kadar tüm yolları sil baştan yenileyen Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi (YOLBAK) ekipleri, çalışmaların yönünü şehir merkezine çevirdi.

Bakkallardan Başkan Yüce’ye teşekkür Bakkallardan Başkan Yüce’ye teşekkür

5-391
Serdivan’daki AVM’ler bölgesinde trafiğe nefes olan yenileme çalışmalarını tamamlayan ekipler ardından,minibüs, dolmuş ve belediye otobüsü gibi toplu taşıma güzergahlarına yöneldi. YOLBAK ekipleri işlemlere Adapazarı 1. Hemzemin Geçit’ten Erenler yönüne doğru seyreden Yeni Bosna Caddesi’nde devam etti. Bosna Caddesi gidiş-geliş olmak üzere tüm asfalt yenilendi.

4-518
İKİ ÖNEMLİ GÜZERGÂH
Bu caddeyle Kesişen Adnan Menderes Caddesi Altgeçit Kavşağı ve çevresindeki bağlantı yolları da yeni asfalta kavuştu. Kavşağa ulaşan 350 metrelik çevre bağlantı yolları ile Yeni Bosna Caddesi’ndeki 750 metrelik kısma 2 bin 500 ton asfalt serimi tamamlandı.

3-643
Gece mesaisi yapan ekipler kentin en işlek caddelerinden olan iki caddeyi yeni yüzüne kavuşturdu. Bu çalışma merkez ulaşımını daha güvenli ve konforlu hale getirdi.

2-723
GÜNDÜZ-GECE DEMEDEN
YOL-BAK’tan yapılan açıklamada, “Başkan Yüce’nin ‘ulaşmadığımız nokta kalmayacak’ sloganıyla talimatını verdiği yol yenileme ve asfalt çalışmalarımızda bir güzergâhı daha tamamladık. Yeni Bosna ve Adnan Menderes Caddesi’ndeki büyük bir kısım yoğun mesai sonunda yepyeni yüzüne kavuştu. Bu kapsamda çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ederek vatandaşlarımızın güvenilir bir yolculuk yapması için çalışacağız” denildi.

1-982